Telefonspynių, slaugytojų iškvietimo ir kaleimų telefonijos sistemos

Kodėl verta pasirinkti slaugytojo iškvietimą iš Pristis?

Slaugytojų iškvietimo sistema
Skambinimo mygtukai yra šalia ligoninės lovų ir leidžia pacientams skambinti slaugytojams ir gydytojams. Kai paspaudžiamas mygtukas, personalo poste esantis centrinis įrenginys informuoja globėją apie pagalbos poreikį. Sistemos sukelia aliarmą slaugytojų darbo vietoje, reikalaujančios slaugytojų iš tikrųjų aplankyti paciento palatą ir vietoje išsiaiškinti paciento poreikius. Paspaudus mygtuką slaugytoja informuojama šviesos ir (arba) garsiniu signalu. Paprastesnės sistemos leidžia atšaukti iššūkį iš paciento lovos įrenginio.

Sudėtingesnės sistemos leidžia pacientui susikalbėti iš lovos. Tokių sistemų pranašumas yra reagavimo greitis nustatant, ar situacija yra kritinė ir ar reikia nedelsiant reaguoti.

Slaugytojų iškvietimo sistemos gali būti sujungtos su ryšių sistemomis ir kitomis komunikacijos platformomis. Slaugytojų iškvietimo integracija leidžia išsiųsti kelis signalus į mobiliuosius arba įvairius teksto pranešimų įrenginius. Tekstiniame pranešime, be kitų dalykų, gali būti: aliarmo vieta, laikas ir tipas. Pažangesnės integruotos sistemos leidžia personalui priimti, atsisakyti, pagreitinti ar perduoti slaugytojo profesijos trikdžius.

Telefonspynių sistemos
Pastate (-uose) naudojamos tiek garso tiek ir vaizdo telefonspynių sistemos. Telefonspynes galima prijungti prie viešojo informavimo sistemų, telefonų ir kitų sistemų. Telefonspynių sistemos leidžia valdyti apšvietimą ir durų užraktus. Skaitmeninės telefonspynių sistemos gali būti sujungtos su kompiuterių tinklais, kad būtų galima susisiekti su skambinančiaisiais, įskaitant nuotolinę darbo vietą.

Telefonspynių sistemos dažniausiai naudojamos biuruose, pramonės objektuose ir daugiabučiuose namuose, kur saugumo reikalavimai nėra aukšti, o pagrindinis dėmesys skiriamas lankytojų identifikavimui ir leidimui patekti į uždaras zonas. Įdiegta daugybė dydžių sprendimų: nuo vienos šeimos namų iki didelių pastatų matricinių sprendimų.

Kalėjmų telefonijos sistemos
„Cell Call“ sistemos yra sukurtos naudoti kalėjimo aplinkoje. Sistemos dalys turi stiprią nerūdijančio plieno konstrukciją. Sistema išsaugo naudojimo žurnalą, o diegimas yra apsaugotas nuo klastojimo, o tai neleidžia piktnaudžiauti sistema.

Kaip mes tai darome

Bendradarbiavimas su klientais

Bendradarbiaujant su klientu, rasti geriausi sprendimai žemos įtampos sprendimams sukurti, siekiant užtikrinti, kad reikalavimai būtų vykdomi už optimalią kainą.

Bendradarbiavimas su tiekėjais

bendradarbiaudami su tarptautiniais įrangos tiekėjais ir remdamiesi jų patirtimi galime pasiūlyti sprendimus net ir sudėtingiausiems pastatams bei įrenginiams

Bendradarbiavimas su projektuotojais

mūsų specialistų patarimai yra labai vertinami didžiausiose Lietuvos projektavimo įmonėse, o patyrusių specialistų bendradarbiavimas užtikrina geriausią rezultatą klientui

Bendradarbiavimas su generaliniais rangovais

„UAB Pristis“ yra pagrindinis rangovas tarp generalinių rangovų, kuriais visada galite pasitikėti

Procesas

1

Kliento poreikių nustatymas

2

Galimų alternatyvių sprendimų kūrimas, jų supažindinimas su klientu

3

Klientų patvirtinimas dėl siūlomų sprendimų

4

Kainos pasiūlymas

5

Pasirašoma sutartis

6

Darbo projekto rengimas

7

Darbų vykdymas

8

Darbų atlikimas ir klientų mokymai

9

Sistemų aptarnavimas

šia paslauga naudojasi

Jei jus domina silpnos srovės sistemos kūrimas, susisiekite su mūsų atstovu. Mūsų patyrę konsultantai gali patarti ir išsamiau pakalbėti apie sprendimus.

Gauti pasiūlymą