Pneumatinio transporto sistemos

Kodėl verta rinktis Pristis pneumatinio transporto sistemas?

Pagrindiniai pneumatinio transporto sistemų naudojimo pranašumai:

  • Saugus vertingų ir jautrių medžiagų gabenimas
  • Mažesnės išlaidos ir didesnis darbo našumas naudojant progresyvią automatizaciją

Ligoninės
Ligoninės yra sudėtingos bendruomenės, turinčios daug svarbių užduočių, kad būtų užtikrinta gera sveikatos priežiūra. Ligoninėse pneumatinės sistemos sistema suderina greitį ir patikimumą gabenant kraujo ir audinių mėginius, vaistus, receptus, laboratorinių tyrimų rezultatus ir kitas medžiagas. Pneumatinės sistemos yra patogios ir gali padėti išgelbėti gyvybes: operacinėje, kraujo banke ar slaugytojų darbo vietose – visos pritaikytos ir novatoriškos.

Prekybos sektorius
Dideli grynųjų pinigų kiekiai, tvarkomi prekybos sektoriuje, tiek prie kasos, tiek kasininkų, kelia padidintą riziką darbuotojams ir klientams, nes grynieji pinigai yra pagrindinis vagystės ir plėšimo tikslas. Pneumatinės sistemos perneša grynuosius pinigus iš kasos į saugią vietą ar seifą. Grynuosius pinigus taip pat galima išsiųsti kasininkams iš saugios zonos. Grynieji pinigai greitai, saugiai ir patikimai perkeliami į apsaugos zoną, apsaugant grynuosius pinigus, personalą ir klientus.

Pramonės įmonės
Pramonės įmonės turi daugybę skyrių ir skirtingų darbo sričių. Laikydamiesi kokybės reikalavimų, įmonės turi nuolat mažinti gamybos sąnaudas. Pramoninės pneumatinės sistemos transportuoja mažas dalis, miltelius, granules, įrankius, taip pat šalto ir ugningo metalo pavyzdžius. Sistemos taip pat gali apimti didžiausias pramonės sritis per atstumą.

Bankai
Tikimasi, kad bankai užtikrins aukščiausios klasės aukšto lygio klientų aptarnavimą už optimalią kainą. Pneumatinės sistemos sujungia bankų aptarnavimo sales su ofisu ar seifu, esančiu toliau nuo saugios zonos. Įdiegus pneumatines sistemas, pinigus ir dokumentus bus galima saugiai ir greitai tvarkyti.

Kaip mes tai darome

Bendradarbiavimas su klientais

Bendradarbiaujant su klientu, rasti geriausi sprendimai žemos įtampos sprendimams sukurti, siekiant užtikrinti, kad reikalavimai būtų vykdomi už optimalią kainą.

Bendradarbiavimas su tiekėjais

bendradarbiaudami su tarptautiniais įrangos tiekėjais ir remdamiesi jų patirtimi galime pasiūlyti sprendimus net ir sudėtingiausiems pastatams bei įrenginiams

Bendradarbiavimas su projektuotojais

mūsų specialistų patarimai yra labai vertinami didžiausiose Lietuvos projektavimo įmonėse, o patyrusių specialistų bendradarbiavimas užtikrina geriausią rezultatą klientui

Bendradarbiavimas su generaliniais rangovais

„UAB Pristis“ yra pagrindinis rangovas tarp generalinių rangovų, kuriais visada galite pasitikėti

Procesas

1

Kliento poreikių nustatymas

2

Galimų alternatyvių sprendimų kūrimas, jų supažindinimas su klientu

3

Klientų sutikimas dėl siūlomų sprendimų

4

Kainos pasiūlymas

5

Sutarties pasirašymas

6

Darbo projekto rengimas

7

Darbų vykdymas

8

Darbų atlikimas ir klientų mokymai

9

Sistemų aptarnavimas

šia paslauga naudojasi

Jei jus domina silpnų srovių sistemos kūrimas, susisiekite su mūsų atstovu. Mūsų patyrę konsultantai gali patarti ir išsamiau papasakoti apie sprendimus.

Gauti pasiūlymą