Duomenų perdavimo tinklai

Svarbu žinoti

  • Visų spintų standartas – 19”
  • Jei spintoje yra daug įrenginių, būtina įrenginį ventiliatoriaus panelę.
  • Taip pat patartina naudoti oro kondicionierių toje pačioje patalpoje.
  • Vieno gamintojo sistemos sprendime visi sistemos komponentai (kabeliai, lizdai, panelės) yra gaminami vieno gamintojo. Montuotojas turi turėti gamintojo išduotą licenciją. Sistemos garantija vieno gamintojo sprendimui paprastai yra 15-20 metų.
  • Jei serveris yra atskiroje patalpoje, patartina naudoti atvirą 19 colių įrenginių spintą, užtikrinančią geresnę įrangos priežiūrą ir natūralų vėsinimą.
  • Norint įsitikinti, kad žemos ir aukštos srovės lizdai yra panašūs patalpose, protinga nustatyti pastate naudotas elektrines serijas projektavimo proceso metu.
  • Norint užtikrinti kompiuterinio tinklo perspektyvų išplėtimą, patartina suprojektuoti statybines kabelių kopėčias su atsarginiais kabeliais.

Televizijos paskirstymo tinklai vadovaujasi gerais standartais, kad užtikrintų reikiamą signalo stiprumą kiekvienoje jungtyje ir kanalams, kuriuos reikia perduoti. Pastate bus sumontuotos nepriklausomos transliavimo antenos, leidžiančios žiūrėti vietinius nemokamus kanalus ir prisijungti prie mokamos televizijos eterio paketų. Be to, prie transliuojamų antenų galima pridėti palydovinės televizijos antenas.

Daugiabučiams namams galima pridėti atitinkamą skaičių imtuvų, kad būtų galima žiūrėti iš anksto išdėstytus palydovinius kanalus. Tačiau šiame sprendime reikia atsižvelgti į naudojimo sąlygas ir operatorių mėnesinius mokesčius.

Jei ketinate prisijungti prie kabelinės televizijos operatoriaus, patartina iš anksto suderinti savo paskirstymo tinklo projektą su operatoriumi. Iš interneto TV sprendimų siunčiami signalai perduodami duomenų perdavimo tinklais.

Kaip mes tai darome

Bendradarbiavimas su klientais

Bendradarbiaujant su klientu, rasti geriausi sprendimai žemos įtampos sprendimams sukurti, siekiant užtikrinti, kad reikalavimai būtų vykdomi už optimalią kainą.

Bendradarbiavimas su tiekėjais

bendradarbiaudami su tarptautiniais įrangos tiekėjais ir remdamiesi jų patirtimi galime pasiūlyti sprendimus net ir sudėtingiausiems pastatams bei įrenginiams

Bendradarbiavimas su projektuotojais

mūsų specialistų patarimai yra labai vertinami didžiausiose Lietuvos projektavimo įmonėse, o patyrusių specialistų bendradarbiavimas užtikrina geriausią rezultatą klientui

Bendradarbiavimas su generaliniais rangovais

„UAB Pristis“ yra pagrindinis rangovas tarp generalinių rangovų, kuriais visada galite pasitikėti

Procesas

1

Kliento poreikių nustatymas

2

Galimų alternatyvių sprendimų kūrimas, jų supažindinimas su klientu

3

Klientų patvirtinimas dėl siūlomų sprendimų

4

Kainos pasiūlymas

5

Pasirašoma sutartis

6

Darbo projekto rengimas

7

Darbų vykdymas

8

Darbų atlikimas ir klientų mokymai

9

Sistemų aptarnavimas

šia paslauga naudojasi

Jei jus domina silpnos srovės sistemos kūrimas, susisiekite su mūsų atstovu. Mūsų patyrę konsultantai gali patarti ir išsamiau pakalbėti apie sprendimus.

Gauti pasiūlymą