Pastatų automatizavimas

Kodėl verta rinktis Pristis pastatų automatizavimą?

Didelės integracijos galimybės

Pagrindinis Pristis siūlomos automatizavimo sistemos pranašumas yra plačios integracijos galimybės. Pavyzdžiui, mūsų automatizavimo sistemą galima integruoti su kliento esama „Honeywell“, „TAC Schneider“, „Johnson Controls“, „Trend“ ar „Siemens“ pastatų automatikos sistema, suteikiant klientui laisvę pasirinkti įrangą.

Lengva išorinių sistemų integracija

Sistema taip pat leidžia lengvai integruotis su išorinėmis pastato automatikos sistemomis, tokiomis kaip DALI apšvietimo automatika, viešbučių rezervavimo sistema ir kt., leidžiančiomis sureguliuoti pastato energijos sąnaudas pagal realius poreikius ir taip taupyti energijos sąnaudas.

Sistema nepriklauso centrinio kompiuterio

Mūsų sistema nepriklauso nuo centrinio kompiuterio, nes kiekvienas mūsų siūlomas valdiklis gali veikti nepriklausomai. Sistema teikia patogų nuotolinį administravimą per internetinę svetainę, leidžiančią įgaliotiems asmenims prieiti prie sistemos, gauti reikiamą informaciją ir atlikti nustatymų pakeitimus. Viskas, ko jums reikia, yra tik prisijungimas prie interneto.

Asmeninis inžinierius

Daugelyje šiuolaikinių pastatų yra BMS, tačiau dažnai būna situacijų, kai pats klientas neturi pastato automatizavimo sistemos specialisto arba neturi atitinkamų žinių. Tokiu atveju klientui siūlome galimybę naudotis mūsų inžinierių paslaugomis. Mūsų ilgamečiai technikos specialistai turi praktinės patirties su dauguma didžiųjų BMS gamintojų, taip užtikrindami paklausą ir ekonomiškai efektyvų sistemų veikimą.

Kaip mes tai darome

Sistemų integracija

Niagara yra automatizavimo platforma, turinti plačiausias integracijos galimybes,

kurių dėka mes galime lengvai integruoti aušinimo, šildymo ir vėdinimo sistemas, kambario klimato ir energijos skaitiklius į savo pastatų automatikos sistemą, taip pat viešbučių rezervavimo sistemas.

Poreikiais pagrįstas valdymas

Pastato techninės sistemos yra valdomos atsižvelgiant į poreikius ir atsižvelgiant į natūralų pastato ritmą, tokiu būdu užtikrinant energijos taupymą

Profesionalus vykdymas ir garantinis aptarnavimas

Mūsų patyrę automatikos inžinieriai, projektų vadovai ir techniniai vadovai užtikrina kliento poreikiams pritaikytą sprendimą ir aukštą klientų pasitenkinimo lygį.

Procesas

1

klientų poreikių ir lūkesčių išaiškinimas ir prietaisų integravimas

2

Projektinio sprendimo kūrimas

3

Projekto sprendimo pristatymas klientui, koordinavimas

4

Automatikos sistemos įrengimas ir programavimas

5

Klientų apmokymai

6

Garantinis aptarnavimas ir techninė pagalba

šia paslauga naudojasi

Klientų atsiliepimai

Oleme Pristisega teinud koostööd 13 aastat ja võime kinnitada, et Pristis on suurepärane ja turvaline partner!

Raido IngerainenHammerjack OÜ

Pristis on andnud oma suure panuse, et külaliste rahuolu püsiks väga kõrge!

Ain KäppTegevjuht / TallinnHotels

Jei jus domina automatikos sistema, susisiekite su mūsų atstovu. Mūsų patyrę konsultantai gali patarti ir išsamiau papasakoti apie sprendimus.

Gauti pasiūlymą