Aprangos grupė

2019 metais buvo atidarytos arba rekonstruotos net 38 „Aprangos“ grupės parduotuvės trijose Baltijos šalyse! O mes galėjome būti viso to dalimi dirbdami kartu ir įgyvendindami prevencinius sprendimus mažmeninei prekybai, įrengiant apsaugos vartelius, vaizdo stebėjimo sistemas, įgarsinimą ir apsauginę signalizaciją.

Parduotuvė Next

Pirmoji NEXT parduotuvė buvo atidaryta 1982 metais, šiandien kompanija turi daugiau nei 700 prekybos vietų. Next siūlo mados prekes vyrams, moterims ir vaikams. “Pristis” parduotuvėse įdiegė prekių apsaugos, vaizdo stebėjimo ir kitus sprendimus. Šie sprendimai padeda NEXT išvengti nuostolių bei leidžia pagerinti klientų aptarnavimo kokybę.

„Greitas reagavimas į iškilusias problemas ir pakitusius poreikius. Puiki prekių ir paslaugų pasiūla. Lanksti kainų sistema atitinka lūkesčius“, sako tinklo vadovė Baltijos šalims Ernesta Juskaitė.

Vaistinė EUROVAISTINĖ

„Eurovaistine“ yra didžiausias vaistinių tinklas Lietuvoje, kurioje pirmą kartą buvo panaudota AM (akusto magnetinė) prekių apsauga. Su Eurovaistine Pristis bendradarbiauja nuo 2005metų. 

Mūsų vaistinių tinkle UAB Pristis projektuoja ir diegia apsaugos sistemas vagysčių prevencijai bei tiekia aksesuarus prekių apsaugai. Ši įmonė išsisikiria iš kitų tiekėjų sąžiningu požiūriu į klientą, operatyviu reagavimu į apsaugos poreikius, pažangia aptarnavimo sistema ir nuolatinio sandėlio palaikymu. Bendradarbiavimą su UAB Pristis ketiname tęsti ir ateityje.’’ Sako Apsaugos skyriaus vadovas Kęstutis Varvarinas.

Douglas parduotuvės

DOUGLAS – prestižiškiausias ir didžiausias, daugiau kaip 1 000 kosmetikos ir parfumerijos parduotuvių jungiantis tinklas Europoje. DOUGLAS vardas įvairiose Europos šalyse asocijuojasi su kokybe, puikiu aptarnavimu, naujausiomis grožio priemonėmis ir kosmetikos bei parfumerijos specialistų patarimais. 2009 m. Douglas pradėjo veiklą Latvijoje .Lietuvoje veikia šešios DOUGLAS parduotuvės. Douglas – pirmoji kosmetikos ir parfumerijos įmonė pradėjusi naudoti akusto- magnetinės (AM) technologijos prekių apsaugos sistemas. Naudodami Pristis teikiamą AM prekių apsaugos sistemą, Douglas efektyviai apsaugo prekes ir pagerino klientų aptarnavimo procesą savo parduotuvėse.

Parduotuvės Sportland, Timberland,

Sportland – tarptautinė mažmeninė sporto ir laisvalaikio produkcijos prekybos koorporacija. Sportland grupė atstovauja Sportland, Sportland Outlet, Timberland, O`Neill, Nike, Citysport, Nike Outlet prekės ženklus Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dėka Pristis įdiegtų prekių apsaugos sprendimų, Sportland grupė savo parduotuvėse efektyviai kovoja su prekių vagystėmis ir gerina klientų aptarnavimą.

UAB ,,Tamro Vaistinė”

UAB “Tamro” priklauso Tamro grupei, veikiančiai Skandinavijos, Baltijos šalyse ir Rusijoje. Tamro yra vienas didžiausių farmacijos priemonių distributorių Baltijos šalyse ir turi daugiau nei 480 savo ir partnerių vaistinių tinklą. Tamro – pirmas vaistinių tinklas kuris nuo EM (Elektromagnetinės) sistemos perėjo prie AM (Akustomagnetinės) prekių apsaugos sistemos, nes AM prekių apsaugos sistemų antenos pasižymi kompaktišku ir patraukliu dizainu, AM žymekliai ir lipdukai yra paprasteni naudojime ir turi daugiau pritaikymo galimybių apsaugant prekes.

„Galime tik pasidžiaugti, kad turime tokį partnerį, kurio tiek administracinės, tiek techninės pagalbos dėka galime įgyvendinti įvairius vaistinių projektinius sumanymus, taip pat operatyvų atsiradusių problemų sprendimą.“ sakė Gintaras Gilys – statybų ir remonto vadovas.

RIMI parduotuvės

RIMI Baltija – vienas iš pirmaujančių mažmeninės prekybos tinklų Baltijos šalyse. Lietuvoje veikia 3 tipų „Rimi“ prekybos centrai: Rimi Hypermarket, Rimi (Supermarket) ir Supernetto. Rimi šiai dienai valdo 241 parduotuves Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Rimi yra ICA, vieno pirmaujančių Skandinavijos mažmeninkų, dalis. AB ICA iš dalies (60%) priklauso Royal Ahold N.V. tarptautiniam mažmeninės prekybos tinklui. Pristis turi ilgalaikę bendradarbiavimo istoriją su RIMI ir teikia sprendimus atsižvelgdamas į ekonominius ir techninius RIMI reikalavimus

’’ Visi darbai atliekami greitai, atsakingai ir kokybiškai, įranga visada atitinka ES standartus. Visi darbai planuojami taip, kad užsakovas nepatirtų papildomų nuostolių ar nepatogumų. UAB PRISTIS buvo ir išlieka patikimu ir rimtu partneriu kuris visuomet laikosi sutartyje numatytų salygų ’’ Sako RIMI LIETUVA apsaugos vadovas Gintaras Alekna.

Monton, Mosaic, Baltman, Ivo Nikkolo parduotuvės

Baltika Grupė yra drabužių mažmeninės prekybos įmonė turinti keturis prekybinius ženklus: Monton, Mosaic, Baltman ir Ivo Nikkolo. Bendrovė veiklą vykdo Rytų Europoje. Dėka Pristis įdiegtų prekių apsaugos sprendimų, Baltika grupė savo parduotuvėse efektyviai kovoja su prekių vagystėmis ir gerina klientų aptarnavimą.

UAB Gintarine Vaistine

“Gintarinė vaistinė” tinklas turi daugiau kaip 220 vaistiniu visoje Lietuvoje. Pristis vaistinėse įdiegė AM apsaugos sistemą.

“Esame patenkinti, nes bendraujame su konkrečiu vienu, mums priskirtu projektų vadovu, kuris greitai reaguoja į mūsų poreikį ir pateikia reikiamus sprendimus”